otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
Aktivní odpočinek s výlety v Janských Lázních, jen kousek od stezky korunami stromů Krkonoše.

Aktivní odpočinek s výlety v Janských Lázních, jen kousek od stezky korunami stromů Krkonoše.

Zavítejte do útulného hotelu Luční Dům v Janských lázních. Ve dvou nebo s rodinou si tady užijete procházky na čerstvém horském vzduchu po krkonošských hřebenech a plno dalších zážitků.

Hotel LUČNÍ DŮM

Připraveny jsou pro vás útulné dvojlůžkové pokoje s televizí, lednicí a moderní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. 

Hotel LUČNÍ DŮM

Každé ráno se posilníte snídaní u pestrých švédských stolů. Večer se můžete těšit na vydatnou večeři složenou ze třech chodů – polévky, hlavního jídla a sladkého dezertu. 

Na letní terase s krásným trávníkem, slunečníky a lehátky si vychutnejte svěží letní drink nebo šálek kávy.

Hotel LUČNÍ DŮM

Odpočinek v nádherném prostředí, bazén a pohoda

Každý den můžete relaxovat ve venkovním bazénu, který je hostům díky solárnímu vytápění k dispozici až do konce září a často až do pozdních večerních hodin. Objednat si také můžete privátní saunu dle aktuálního ceníku.

Hotel LUČNÍ DŮM

Děti se zde mohou hrát na pískovišti, skákat na trampolíně nebo se klouzat na skluzavce. Pozor v trávě číhá i dřevěný krokodýl

Pobyt si můžete zpříjemnit venkovním petanquem nebo kriketem, za příplatek si také zahrajete kulečník nebo šipky v hotelové herně.

Hotel LUČNÍ DŮM

Na kolonádu i na stezku korunami stromů

Hotel Luční Dům se nachází v klidné části Jánských Lázní na úpatí Černé hory. Příjemnou 800m procházkou se od něj dostanete do centra města na kolonádu, která vás pohostí lázeňskými oplatkami, zmrzlinami, kavárnami, léčebnými procedurami i chutným pramenem.

Za nevšedním výhledem se nechte vyvézt na rozhlednu na Černé hoře – k lanovce to z hotelu máte 800 m. Prozkoumejte Černohorská rašeliniště, kterými vedou dřevěné chodníčky i naučná stezka, vydejte se do Pece pod Sněžkou nebo navštivte Vrchlabí s Krkonošským muzeem.

Nezapomeňte navštívit Stezku korunami stromů, která se nachází v srdci majestátních lesů Krkonošského národního parku.
Ukáže vám, v čem je příroda Krkonoš jedinečná. Poznáte zdejší krásné lesy doslova od kořenů až po jejich koruny. Stanete se součástí lesního života a poznáte řadu živočichů i rostlin, které nenajdete nikde jinde.

Hotel LUČNÍ DŮM