otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
 • Černá Hora
  0
Krásné dny v Luhačovickém Zálesí plném čisté přírody a líbezném prostředí

Krásné dny v Luhačovickém Zálesí plném čisté přírody a líbezném prostředí

Rádi ochutnáváte v lázních minerální prameny? V Luhačovicích jich budete mít k dispozici několik – nejznámější pramen je Vincentka, ochutnejte ale také Aloisku, Ottovku, Pramen Dr. Šťastného, Pramen sv. Josefa, Violu a další.

Hotel Vega, Luhačovice

Luhačovice jsou lázeňské městečko, jedno z nejkrásnějších na Moravě. Najdete tu krásnou architekturu i přírodu, lázeňské domy i minerální prameny. Pokud se vám tentokrát nechce do Karlových Varů ani Mariánských Lázní, určitě zkuste Luhačovice!

Hotel Vega, Luhačovice

Lázně jsou proslulé přírodními léčivými prameny a příznivými klimatickými podmínkami. Úlevu zde nacházejí lidé trpící problémy dýchacích cest, trávicího ústrojí, s diabetem a potížemi pohybového aparátu, ale i všichni, kteří si chtějí odpočinout od každodenního spěchu.

Komfortní ubytování a výborná strava

Hotel Vega má pro vás připravený útulný pokoj s koupelnou, samostatným WC, předsíní a lodžií. V ložnici máte k dispozici barevnou televizi se satelitním příjmem, telefon a chladničku. V koupelně vanu, sprchový kout i fén.

Hotel Vega, Luhačovice

Každé ráno se posilníte bohatou snídaní – poskládat si ji můžete sami z připravených švédských stolů, nebo si ji naservírovanou nechat doručit rovnou do postele. Večer se těšte na tři chody výborného jídla. 

V atriové kavárně s kouzelným výhledem na Bílé Karpaty a údolí Luhačovické přehrady si můžete pochutnat na široké nabídce dezertů, výborné kávě a sezónních nabídkách teplých i studených nápojů!

Hotel Vega, Luhačovice

V letních měsících je k dispozici 40 míst na přední hotelové terase, která je centrem letního dění. Během léta zde probíhají zajímavé akce, ať už se jedná o oblíbené letní grilování či hudební večery.

Relaxace ve wellness centru

Wellness centrum nabízí vnitřní vyhřívaný bazén, whirlpool, saunová zóna (finská sauna, parní sauna, infrasauna), možnost využití ochlazovacího bazénku, zážitkové sprchy a odpočívárny.

Hotel Vega, Luhačovice

Sportovní aktivity venku i uvnitř

V areálu hotelu Vám nabízíme širokou nabídku vnitřních i venkovních aktivit.
Plavání v bazénu 12×6 m s protiproudem si užijete neomezeně, stejně jako možnosti dát si do těla v moderně zařízeném fitness. Vyřídit se také můžete na squashovém kurtu, u stolního tenisu nebo venku na tenisovém, badmintonovém nebo beachvolejbalovém kurtu.

Hotel Vega, Luhačovice

Zahrát si tu můžete i plážový fotbal na sluncem prohřátém písku, klasický fotbal na perfektně střiženém trávníku. Milovníci holí a míčků se zabaví na putting greenu nebo v minigolfovém areálu. 

Kouzelnou přírodou na kole, bruslích i pěšky

Okolí Luhačovic můžete prozkoumat na procházkách nebo si na zapůjčeném kole projet množství kratších i delších cyklotras. Krásná je i projížďka na kolečkových bruslích upravenou trasou kolem Luhačovické přehrady.

Pěšky se můžete vydat po perfektně značených turistických trasách – vydejte se např. po stopách Bájí a pověstí pod starým Světlovem.

Tip na výlet v Luhačovicích

Ekopark Podhradí a naučná stezka ke zřícenině Starý Světlov
Trávíte dovolenou v Luhačovicích nebo hledáte výlet tímto směrem? Zajeďte se podívat do Podhradí, které je od Luhačovic jen 5 km. Najdete tam krásnou naučnou stezku, po které dojdete až ke zřícenině. Trasu vám teď popíše maminka Mili. 

Hotel Vega, Luhačovice

Naučná stezka není okružní, měří 3,1 km. Část vede obcí a druhá krásným lesem až ke zřícenině hradu Starý Světlov. Pokud vás procházka obcí neláká a rádi byste hned zmizeli do přírody, doporučuji zaparkovat u léčivého pramene Sirčena, případně nad ním. Stezku si takto zkrátíte na 1,7 km, což určitě uvítají méně zdatní turisté, protože ta stejná vzdálenost vás čeká i zpět.