otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
Letní relax s výlety a překrásným výhledem na Krkonoše

Letní relax s výlety a překrásným výhledem na Krkonoše

2021-07-26T13:06:17+00:00 26.07.2021

Vychutnejte si snídani z bohatého bufetu, dopřejte si šálek kávy a vydejte se vstříc dobrodružství nového dne. Ať už preferujete horskou turistiku, romantické procházky, vyjížďky na kole, adrenalin nebo si chcete užít den v hotelu při hře golfu či úplně vypnout a nechat se hýčkat ve wellness. 

Zažijte nezapomenutelné chvíle v luxusním resortu Grund Resort Golf & Ski na úpatí Krkonoš. Relaxaci jistě proložíte výlety po okolí, třeba na Stezku korunami stromů (8 km).

Připravili jsme si pro vás řadu speciálních nabídek a balíčků, které můžete využít jak pro sebe a svou drahou polovičku, tak je věnovat jako dárek vašim příbuzným, přátelům nebo třeba obchodním partnerům. Naše zvýhodněné balíčky jsou vhodné pro všechny, kteří si k nám chtějí přijet odpočinout a načerpat novou energii, i pro ty, kteří si chtějí užít pořádnou porci zábavy a strávit u nás aktivní dovolenou.

Letní relax s výlety s překrásným výhledem na Krkonoše

Kola, nordic walking a bobovka

Okolí resortu můžete prozkoumat pěšky, na kolech či z koňského hřbetu. Na stránkách hotelu najdete řadu tipů, kam vyrazit. Co třeba trochu adrenalinu na bobové dráze?

Architektonická perla uprostřed hor

Designový hotel je citlivě zasazený do krkonošské krajiny a poskytuje veškeré pohodlí na skvělé úrovni. 

Interiér vytvořený italskými architekty vás nadchne nadčasovostí, čistým minimalismem a ušlechtilými materiály. Co pokoj, to skvost. Každý je vybavený sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem, minibarem a trezorem, samozřejmostí je připojení k internetu.

Bohatá polopenze

V rámci pobytu se můžete těšit na polopenzi. Ráno si pochutnáte na bufetové snídani a večer na tříchodové večeři (polévka, hlavní chod a dezert). Vaří se tady z lokálních surovin a v menu naleznete krkonošskou kulajdu nebo telecí řízečky. A zajímavá je i nabídka vín, které dominují vína značky Josef Chromy, úspěšného australského vinaře s českými kořeny. 

Letní relax s výlety s překrásným výhledem na Krkonoše

Krásné wellness centrum

Zaplavte si ve 12m bazénu s protiproudem, nechte si promasírovat rozbolavělé svaly, prohřejte se ve vířivce nebo se schovejte do sauny a všechny starosti vypoťte. Do zdejšího wellness centra máte volný vstup po celou dobu pobytu, takže relaxovat můžete, jak je libo.

Letní relax s výlety s překrásným výhledem na Krkonoše

I děti si tu mají kde hrát

Děti se zabaví v dětském koutku, na venkovním hřišti nebo na Čertovské stezce (300 m od hotelu). Vezměte je také do blízkého Baldova světa (1,5 km) – multifunkčního areálu s bobovou dráhou, vodním hřištěm s mlýnky, stavidly a hrázemi, trampolínami, skluzavkami, tobogany, houpačkami, minizoo s holandskými kozami, pirátskou lodí i velkým Člověče, nezlob se!

Letní relax s výlety s překrásným výhledem na Krkonoše

Golf přímo u resortu

Na své si tu přijdou i golfoví nadšenci, přímo u hotelu v nádherné krajině obklopené horami se rozprostírá golfové hřiště s 18 jamkami a krytý driving range. S kartou hosta navíc získáte slevy na golfový trenážér i green fee. 

Apartmány Hrádeček, ideální místo pro Váš pobyt v Krkonoších.

Apartmány Hrádeček jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského hotelu Grund Resort. Třináct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje 26 apartmánů velikosti 2 + kk a 3 + kk. Výhodou apartmánů je nerušený klid, vlastní prostor a komfort vaší dovolené v Krkonoších.

Letní relax s výlety s překrásným výhledem na Krkonoše