otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
 • Černá Hora
  0
Načerpejte energii uprostřed přírody v klidném prostředí Lesních Lázní

Načerpejte energii uprostřed přírody v klidném prostředí Lesních Lázní

Nechte se vtáhnout do náručí přírody a vychutnejte si relaxační pobyt v Lesních Lázních Zvánovice, které se nachází jen 30 km od Prahy. 

Ocitnete se v oáze klidu, harmonie a odpočinku, na kouzelném místě uprostřed lesů, kde je tak snadné načerpat ztracenou energii. Energii dobijete díky přírodě a díky relaxačním procedurám. Nebo třeba v místní restauraci, kde z místních surovin připravují opravdové lahůdky.

Hotel LESNÍ LÁZNĚ ZVÁNOVICE

Relaxační procedury a privátní wellness

Relaxovat budete neustále! Těšte se například na privátní odpočinek v unikátním relaxačním apartmá, jehož součástí je venkovní vířivka s výhledem do lesa a infrasauna. Celých 50 minut tady budete jen vy, tak se nalaďte na relaxační vlnu, nalijte si do sklenek perlivé víno, které tu pro vás bude připravené, a užívejte si vzájemnost a klid. Romantický balíček zahrnuje navíc aromatickou masáž.

Vyzkoušejte jeden z wellness programů v rámci balíčku v Lesních Lázních. Vybrat si můžete buď hlubokou relaxaci Svět Asie s perličkovou koupelí a masáží lávovými kameny, nebo beauty program Svět moře se solným peelingem a koupelí s mořskou solí. Na další spa procedury budete mít 10% slevu, tak si dopřejte třeba ještě další masáže, zábaly, peelingy či koupele.

Hotel LESNÍ LÁZNĚ ZVÁNOVICE

Výlety, sport a zážitky

V Lesních Lázních věří, že zdravá aktivita a pohyb v přírodě uzdravuje. Proto doporučují i procházky po okolí nebo sportovní aktivity. Zahrát si tu můžete tenis, volejbal i pétanque, půjčí vám hole na nordic walking i elektrokola. Projděte se po přírodní rezervaci Voděradské bučiny s nejstarším bukovým lesem ve střední Evropě.

Jste hraví? Pak vás určitě chytne tajuplná venkovní únikovka Lesní chata plná digitálních efektů i mechanických hlavolamů. Hrát se dá ve dvou- až šestičlenném týmu a nebojte se fyzické námahy, tentokrát bude pracovat pouze váš mozek, důvtip a kreativita.

Hotel LESNÍ LÁZNĚ ZVÁNOVICE

Ubytování v komfortních lesních apartmánech

Bydlet budete v lesním apartmánu Standard nebo Komfort. Celkem jich tu mají 15, nacházejí se v klidové části resortu, ve dvou jednopodlažních budovách asi 90 metrů od hlavní hotelové budovy a všechny mají samostatný vchod. Ke každému patří vlastní terasa s posezením (u apartmánů Komfort i s pohodlnými lehátky), uvnitř je pak prostorná obývací část a vybavená kuchyňka.

Hotel LESNÍ LÁZNĚ ZVÁNOVICE

Restaurace u Mlýnského kamene

Restaurace U Mlýnského kamene, která je součástí resortu Lesní Lázně, je zaměřena na místní krajové speciality a tradiční českou a staročeskou kuchyni. Při přípravě jídel dáváme přednost především kvalitním sezónním surovinám od místních farmářů a pěstitelů.

Každý měsíc připravují nové menu orientované na sezónní suroviny, které odebírají od místních farmářů a pěstitelů. Uvnitř i venku je gril s otevřeným ohněm, posedět se dá na venkovních kamenných terasách a romantici určitě rozloží deku na rozlehlé piknikové louce, která je součástí restaurace. 

Hotel LESNÍ LÁZNĚ ZVÁNOVICE

Součástí restaurace je i rozlehlá pikniková louka, kde můžete za hezkých dnů trávit příjemné chvíle se svými nejbližšími.

Tip na výlet!

Cesta ve stínu lesa a podél vody, posezení u Sázavy, moc pěkná zřícenina a výhled na vlaky, to je krásný výlet ze Senohrab na zříceninu Zlenice, který baví celou rodinu. Tenhle kout naší země byl domovem Josefa Lady, a tak občas narazíte na jeho odkaz, zejména na obrázky. 

Hotel LESNÍ LÁZNĚ ZVÁNOVICE