otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  0
Termály Slovinsko, relax ve spojení s přírodou

Termály Slovinsko, relax ve spojení s přírodou

Lázeňské město Laško

Termály Slovinsko, relax ve spojení s přírodou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Krásné lázeňské město Laško se nachází uprostřed zelených kopců v údolí řeky Savinje na jih od Mariboru. Při pobytu zde si užijete krásnou přírodu i termální lázně. Voda má příjemných 32 - 34 °C a díky vysokému obsahu vápníku, sodíku a hořčíku přispívá k léčbě revmatických a kloubních onemocnění. Areál lázní si ovšem užijí i děti, na které tu čeká bazén se skluzavkami, bazén s mořskými vlnami a divoká řeka. 

Hotel Thermana laško

Hotel Termana Park Laško naleznete uprostřed zeleně jen 15 minut pěšky od centra lázeňského města Laško. Za své služby získal už několik ocenění, například TripAdvisor Traveler's Choice Award v letech 2009 - 2015 a pravidelně se umisťuje v soutěži o nejlepší bazén Slovinska. Až vás omrzí procházky krásným lázeňským prostředím ve slovinském stylu nebo 500 m vzdáleném parku Zdraviliški, vydejte se třeba na výlet k zámku Celje (10 km), Pivní fontáně Žalec (16,9 km) či k jezeru Šmartinjsko (16 km).

Nechte se rozmazlovat

Hotel nabízí moderní a stylově zařízené pokoje. Najdete zde TV, minibar, trezor i koupelnu se sprchou či vanou, fén a župan. Zajímavostí je, že každé patro hotelu nabízí pokoje v jiné barvě a uplatňuje tak principy barevné terapie. Podle patra se tak ocitnete v oranžovém, béžovém, modrém nebo zeleném pokoji, každá barva bude na vaše tělo působit trochu jinak.

Termály Slovinsko, relax ve spojení s přírodou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co si dáte dobrého?

Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci, zavítejte také do kavárny nebo můžete ochutnat zdejší termální vodu. Pitná kúra čistí a detoxikuje vaše tělo.

Kde budete relaxovat?

Termály Slovinsko, relax ve spojení s přírodou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Největší relax si užijete v hotelovém termálním wellness s bazény. Vnitřní areál zahrnuje bazén s vlnobitím (31 °C), rekreační a masážní bazén (32 °C), divokou řeku (32 °C), tři vířivky nad bazénem (34 °C), Kneippův chodník a dětský zábavní vodní park se skluzavkou.