otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
 • Černá Hora
  0
 • Něměcko
  0
Tipy na pobyty o jarních prázdninách

Tipy na pobyty o jarních prázdninách

Kdy jsou jarní prázdniny 2022?

Tipy na pobyty o jarních prázdninách

7. 2. – 13. 2. 2022
Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín

14. 2. – 20. 2. 2022
Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál

21. 2. – 27. 2. 2022
Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, Prachatice, Strakonice, Ústí nad Labem, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Šumperk, Opava, Jeseník

28. 2. – 6. 3. 2022
Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov

7. 3. – 13. 3. 2022
Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná

14. 3. – 20. 3. 2022
Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek 

Na lyže do Krkonoš

Tipy na pobyty o jarních prázdninách

Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Krkonoše jsou hory zimních sportů. Jsou rájem lyžařů, milovníků běžeckého lyžování i snowboardingu. 

Skiareál Harrachov

Areál v zimní sezoně nabízí skvělé podmínky jak začínajícím lyžařům, tak i zkušeným sjezdařům a snowboardistům. Zajezdit si můžete na sjezdovkách modré, červené i černé obtížnosti. Na vrcholky vás vyvezou 2 čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu a 3 vleky. Večerní lyžování je pro vás připraveno na sjezdovce Červená II. K dispozici jsou lyžařské školy, půjčovny a skiservisy. Pro milovníky klasického lyžování je v zimním středisku pravidelně upravováno 37 km běžeckých tratí.

Skiareál Špindlerův Mlýn

Skiareál v horském městě Špindlerův Mlýn nabízí skvělé podmínky pro začínající i zkušené lyžaře a snowboardisty. Nejvýhodnější skipasy do skiareálu si můžete zakoupit díky věrnostnímu systému GOPASS. Areál disponuje 27 km sjezdovek všech obtížností a na vrcholky vás vyveze 6 lanovek a 11 vleků. Večerní lyžování probíhá na sjezdovce Hromovka.

Skiareál Černá hora (Janské Lázně)

Skiareál Černá hora v Janských Lázních patří mezi zimní střediska SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC.  Na 1 skipas tak můžete lyžovat na 50 km sjezdovek, střediska jsou navíc propojeny skibusy. 

Tipy na pobyty o jarních prázdninách


Areál disponuje 17,5 km sjezdovek všech obtížností na jejichž vrcholky vás vyveze osmimístná kabinková lanovka, 2 sedačkové lanovky a 9 vleků. Večerní lyžování můžete zažít na sjezdovce Protěž. Využít lze lyžařskou školu, půjčovnu a skiservis. V blízkosti sjezdovek najdete LIVE park Formánky, který je skvěle vybaven pro děti. Pro nejmenší lyžaře je tu připraven pojízdný koberec, různé výukové pomůcky, animační programy i babysitting, lyžařská škola a snowtubing. V okolí areálu je pravidelně upravováno 55 km běžeckých tras.

Lyžování v srdci Beskyd

Moravskoslezské Beskydy se nacházejí na východě České republiky na hranicích se Slovenskem a Polskem. Jsou rovněž nejrozsáhlejším pohořím Západních Karpat. Lyžaři mají v Beskydech dostatek příležitostí k vyžití, ať už jde o děti, začátečníky, rekreační lyžaře nebo zdatnější a náročnější sportovce.
Největším lyžařským střediskem, které se nachází na pomezí Beskyd a Javorníků, je Ski centrum Kohútka, ležící přímo na česko-slovenské hranici s přístupem z obou zemí.

Tipy na pobyty o jarních prázdninách

Příjemná zimní dovolená na Šumavě

Šumava je jedním z nejnavštěvovanějších pohoří v České republice. Milovníci lyžování zde navštěvují četná lyžařská střediska a skiareály.

Tipy na pobyty o jarních prázdninách

Skiareál Lipno se rozkládá na okraji obce Lipno nad Vltavou přímo u silnice. Čeká vás pohodová jízda na sedmi přehledných a bezpečných sjezdovkách o celkové délce 8,2 kilometru. K nim vás bez front rychle a pohodlně přepraví 3 čtyřsedačkové lanovky. 

Máme pro vás spoustu hotelů a penzionů s volnými termíny právě o jarňákách. Tak kam vyrazíte?