otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
 • Černá Hora
  0
 • Něměcko
  0
Wellness hotel Kocanda

Wellness hotel Kocanda

Wellness hotel Kocanda se nachází přímo u Labské cyklostezky a do centra Děčína je to jen kousek. Odtud můžete vyrazit do Národního parku České Švýcarsko i další malebná místa.
Na zastřešené terase s výhledem na řeku Labe si můžete vychutnat výbornou českou gastronomii spolu s plzeňským pivem z tanku.

Wellness hotel Kocanda
Wellness hotel Kocanda

Privátní wellness

Nejen hoteloví hosté mohou zrelaxovat v moderním designovém wellness s hvězdnou oblohou. Odpočívat můžete v hydromasážní vířivce při intimním osvětlení s kolorterapií či v prosklené finské sauně. Po každé návštěvě se ve vířivce vždy mění voda a všech 24 trysek prochází ozónovou desinfekcí. V relaxační zóně si můžete vychutnat občerstvení z minibaru při poslechu relaxační hudby. A pokud vám vyhládne, objednejte si v hotelové restauraci večerní menu pro dva. 

Wellness hotel Kocanda

Moderní ubytování 

Hotel disponuje 25 moderními designovými pokoji v obsazenosti od 1-5 osob, které jsou vybavené plazmovou televizí, satelitem, stylovými koupelnami, zdravotními matracemi a Wi-Fi.
Kromě standardních pokojů nabízí hotel také nadstandardní pokoj s infrasaunou nebo antialergický pokoj.

Wellness hotel Kocanda
Wellness hotel Kocanda

Restaurace Kocanda 

Restaurace s kapacitou až 250 hostů nabízí tradiční českou kuchyni, ale i speciality připravované podle nejmodernějších trendů. Z nápojů doporučujeme domácí limonádu či čepovanou kofolu. Nechybí ani vynikající káva. Na Kocandě se můžete spolehnout na skvělou plzeň, kterou čepují z tanku. Každý pivní znalec víc, co to znamená, mohou se pyšnit hvězdou sládků PU a pravidelnými účastníci Master Bartender.
Využijte  bohaté zkušenosti s uspořádáním nejrůznějších typů akcí, jako jsou svatby, oslavy, firemní večírky, promoce, smuteční hostiny, či školení a prezentace.

Wellness hotel Kocanda

Turisté si přijdou na své

Děčín a jeho okolí nabízí pestrou škálu vyžití turistům, sportovcům, milovníkům historie i rodinám s dětmi. Hotel Kocanda se nachází v bezprostřední blízkosti Labské cyklostezky i Labe samotného, takže se můžete vydat na cyklovýlet nebo plavbu na raftu či lodí. V podstatě na dohled se nachází děčínský zámek, Pastýřská stěna se ZOO, via ferratou a restaurací Nebíčko. Děčín je i výchozím bodem do výjimečných přírodních lokalit - Chráněná krajinná oblast Labské pískovce a Národní park České Švýcarsko.

České Švýcarsko

Půjčí vám kolo, loďku, nebo vás vezmou na výlet

Ojedinělá Via Ferrata přímo v centru Děčína. Zažijte adrenalin na největší české ferratě i neuvěřitelný výhled na zámek a labský kaňon. 
Vyzkoušejte vodáctví na dolním Labi. Půjčte si raft, kanoe či kajak a objevte krásy Českého středohoří a Českého Švýcarska z hladiny řeky.
Jedinečná kombinace pádlování na Labi a cyklovýletu. Po proudu splujete na lodi a zpět se projedete na kole po Labské cyklostezce.

Wellness hotel Kocanda
Wellness hotel Kocanda