otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  0
Zasloužený odpočinek ve Františkových Lázních s wellness a balíčkem plným procedur

Zasloužený odpočinek ve Františkových Lázních s wellness a balíčkem plným procedur

V naši pestré nabídce jsou balíčky pro jednoho i páry s polopenzí nebo plnou penzí na 2 až 7 nocí. Jako lázeňští hosté si budete užívat bez omezení hotelového wellness s bazénem a saunou, připravena je pro vás celá řada procedur a přímo v hotelu teče minerální pramen.

Skvělá poloha blízko kolonády a léčivých pramenů

Hotel se nachází uprostřed jedné z nejkrásnějších částí města v blízkosti dvou parků a divadla a nedaleko lázeňské kolonády. Navíc je jen kousek od nádraží (asi 10 minut chůze), takže na místo lze jednoduše dojet vlakem a pak není třeba vážit dlouhou cestu s kufry přes celé město.

Síla léčivé vody, plynů i rašelinišť

Františkovy Lázně a Spa & Kur Hotel Praha jsou ideálním místem pro relaxaci a načerpání sil pro ty, kteří jsou unaveni pracovním vypětím nebo stresem, ale i pro osoby, které trápí pohybový aparát nebo si prostě chtějí na pár dní vydechnout a nechat o sebe pečovat. 

V hotelu využívají místní zdroje léčivé vody, plynů i blízkých rašelinišť. U kratších pobytů je v ceně celkem až pět procedur: masáž, dva zábaly, koupel a solná jeskyně, u delších vás čeká vstupní prohlídka u lékaře, který vám na jejím základě naplánuje dvě procedury denně. 

Zrekonstruované pokoje a kvalitní stravování

V roce 2016 prošel hotel kompletní rekonstrukcí, všechny pokoje mají satelitní televizi, telefon a lednici a patří k nim vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. Připravený je pro vás fén a také župany, takže není potřeba vozit mnoho věcí.

V restauraci máte zajištěnou buď polopenzi, nebo plnou penzi. Snídaně probíhají vždy formou švédských stolů, obědy i večeře si vyberete ze tří tříchodových menu – u oběda je třetím chodem dezert, večer si pak nabídnete ze salátového bufetu. Pokud máte jakoukoli dietu, domluvte se již předem a personál vám vyjde vstříc.

V rámci týdenního pobytu si navíc vychutnáte lahev sektu a lázeňské oplatky, které na vás budou čekat na pokoji. 

Tip na dárek do obálky: Věnujte pobyt v lázních třeba svým rodičům nebo prarodičům, určitě si zaslouží pár dní dokonalé péče.