Hotel Pilgrim se nachází v centru Karlových Varů. Procházkou po pěší zóně se k první kolonádě s léčivými prameny – Sadová dostanete za 5 minut.
Hotel Pilgrim nabízí příjemné moderní městské ubytování se snídaní jen pár minut od centra města. Parkování je zajištěno pro hosty v podzemních garážích na nám. Milady Horákové (5 min. chůze od hotelu) se slevou. Pokud přijedete mimo otvírací dobu recepce, je možno využít samoobslužný check in.
Hotel Pilgrim poskytuje ubytování v moderních prostorných pokojích, které mají vlastní koupelnu, smart TV s plochou obrazovkou a bezplatné wi-fi. Všechny dvoulůžkové pokoje jsou standardně připravené s manželskou postelí o rozměru 180 x 200 cm, na požádání je možné ale též uspořádat dvě jednolůžka. Ubytovat se můžete v budově s pokoji s výhledem na prominentní ulici Krále Jiřího, nebo v druhém traktu, kde pokoje nabízí výhled na klidnou pěší zónu Davida Bechera a T. G. Masaryka. Je možno připravit dětskou postýlku. Domácí zvířata nejsou povolena.
Hotel Pilgrim denně podává výborné snídaně formou bufetu, nebo kontinentální snídaně.


Hotel Vítkova Hora je okouzlující hotel s výhledem na Karlovy Vary, kde si užijete krásnou přírodu i wellness v jednom.


Lázeňský odpočinek v Jáchymově: polopenze, masáž a koupele

S rodinou do lázní Jáchymov - ubytování s polopenzí a denně vstup do Aquacentra Agricola.

Relaxační pobyt v Jáchymově včetně polopenze a čtyř procedur.