Hotel Nežárka se nachází mezi městy Třeboň a Jindřichův Hradec u obce Novosedly nad Nežárkou uprostřed krásné přírody plné lesů a rybníků. Je umístěn na klidném místě na okraji obce přibližně 300 m od stejnojmenné řeky. V blízkém okolí lze navštívit spoustu pamětihodností,jako jsou například Český Krumlov, Hluboká, Landštejn, Nové Hrady, Třeboň a Červená Lhota, milovníci technických památek jistě ocení svezení unikátní úzkorozchodnou železniční tratí v historických vagonech tažených parní lokomotivou. V těsné blízkosti hotelu vedou čtyři cykloturistické stezky a v konírnách zámku Jemčina jsou pořádány vyjížďky na koních.
Hosté hotelu Nežárka mají k dispozici nekuřáckou restauraci s krbem, formanku, letní venkovní terasu, posezení v atriu hotelu a stylovou vinárnu. K odpočinku a relaxaci slouží vnitřní bazén s protiproudem, masážními tryskami a venkovní terasou ke slunění, ke sportování posilovna, fotbalové a volejbalové hřiště, v areálu je i dětské hřiště a ohniště. V nabídce služeb je i půjčovna jízdních kol, lodiček a sportovních potřeb. Parkování je zajištěno přímo u objektu.
Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a čtyřlůžkový apartmán jsou vybaveny SWC, telefonem, přípojkou na internet a sedací soupravou.
Snídaně bufet, obědy a večeře výběrem z jídelního lístku nebo menu.

Penzion U Radnice se nachází v historickém centru královského města Lomnice nad Lužnicí, v kraji rybníků a krásné přírody.

Lesní hotel Peršlák se nachází uprostřed jihočeských lesů v klidné oblasti v obci Nová Bystřice.

Hotel Svět je umístěn necelých 100 m od třeboňských Slatinných lázní, zpříma napojený na lázeňský park, vzdálen pouhých 20 minut pěší chůzí od historického centra města.