otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  0
Jedeme na Vysočinu do CHKO Žďárské vrchy, užít si radost a sladký odpočinek

Jedeme na Vysočinu do CHKO Žďárské vrchy, užít si radost a sladký odpočinek

Čeká na Vás pohodlné ubytování a bohatá polopenze

Ubytujete se v útulném pokoji s vlastní koupelnou se sprchou a toaletou (na výběr jsou pokoje Standard a Superior). Pokoj je vybaven satelitní televizi a telefonem a k většině pokojů patří balkon. Po předchozí dohodě se dá zamluvit i ubytování uzpůsobené alergikům.

Hotelová restaurace hotelu Ski nabízí každý den vynikající české speciality. Každé ráno si zde vychutnáte bufetové nebo kontinentální snídaně. Večer se podávají servírované tříchodové večeře s výběrem z menu. V letní sezoně se na venkovní terase připravují speciality na lávovém grilu a jiné lahůdky na rožni. Oblíbený nápoj a lehké občerstvení vám rádi připraví v lobby baru. Na přání je v provozu také vinárna s krbem.

Jedeme na Vysočinu a do CHKO Žďárske vrchy, užít si radost a sladký odpočinek.

Sladký odpočinek ve wellness

Po dni na výletě vám přijde vhod moderní wellness centrum s výhledem do lesa, kde se vykoupete v bazénu s protiproudem, zalenošíte si ve vířivce a užijete si Kneippův chodník. V dopoledních hodinách sem máte neomezený vstup, v odpoledních a večerních pak jednu hodinu denně.

Pro ještě intenzivnější odpočinek si můžete objednat blahodárné masáže, případně si prodloužit vstup do wellness, do bazénu nebo se prohřát v soláriu.

Jedeme na Vysočinu a do CHKO Žďárske vrchy, užít si radost a sladký odpočinek.

Hurá za sportem a výlety

Sportovní nadšenci si mohou dát do těla v hotelovém fitness centru vybaveném posilovacími a kardio stroji. Využít lze také 2 tenisové kurty. Přímo vedle hotelu Ski je hřiště na minigolf.

Novinka letošního léta 

Ve spolupráci s profesionální agenturou BeeFree jsme pro vás připravili animační program pro Vaše ratolesti, abyste si mohli na dovolené odpočinout.

Jedeme na Vysočinu a do CHKO Žďárske vrchy, užít si radost a sladký odpočinek.

Představujeme vám les Ochoza

Les začíná už hned u hotelu a je v něm ukryto naše retro dětské hřiště a minigolf, pokračuje kolem pumptracku a můžete jim dojít až do Nového města nebo k přírodnímu koupališti hlavní zajímavostí je ale 8 obrázků, jejichž autory jsou novoměstští umělci a malíři.

Pumtrack skvělá zábava

Pokud vaše děti nebo vy milujete jízdu na kole a chcete se přiučit něčemu novému, pumptrack vedle hotelu je ta správná volba! Je to taky super volba jak odtrhnout vaše děti od mobilu na dovolené a zaujmout je nějakou aktivitou, kterou třeba ve městě.