otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  891
 • Slovensko
  372
 • Polsko
  3
 • Rakousko
  5
 • Maďarsko
  54
 • Slovinsko
  51
 • Chorvatsko
  6
Kam s dětmi na dovolenou? Tam, kde se nebudou nudit ani minutu!

Kam s dětmi na dovolenou? Tam, kde se nebudou nudit ani minutu!

S rodinou na Jižní Moravu

Léto s rodinou na Moravě s výlety, wellness, vínem a gastro zážitky. Užijte si výjimečný letní pobyt na jižní Moravě! Tento kraj vyhlášený svou pohostinností vás zve ke kvalitnímu odpočinku ve Wine Wellness Hotelu Amande, který se nachází v Hustopečích.

Každé ráno se posilníte výbornou snídaní a na závěr dne si pochutnáte na tříchodové večeři v Amande restaurantu.  Až se najíte, můžete tu posedět u sklenky vína, nebo navštívit přilehlý Panský dvůr – stylovou pivnici.

V hotelu si můžete zapůjčit hole na nordic walking a naplánovat si procházky. Pokud patříte mezi cyklisty, užijte si projížďku kolem Nových Mlýnů s výhledem na Pálavské vrchy. Nebo si radši zahrajete kuželky? V hotelovém klubu se také nudit nebudete.

Dovolená v přírodě Jizerek

Vyjeďte si odpočinout do Jizerských hor! Hotel Panorama se nachází v blízkosti lázeňské restaurace a lázeňského parku.

Načerpejte energii a zbavte se stresů v našem Wellness Centru Jizera za doprovodu příjemné relaxační hudby. Odpočiňte si v příjemném prostředí a svěřte se do péče našich zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace.

Jizerské hory protíná spousta cyklotras, za koupáním se můžete vydat na kole třeba k přehradě Souš. Když vám bude přát počasí, pokocháte se opravdu krásnými výhledy. Lázně se nachází na výhodném místě – téměř na hranicích s Německem a Polskem.

Pokud patříte mezi milovníky cyklistiky, určitě nevynechejte Singltrek pod Smrkem. Tato první síť singltrekových stezek v České republice byla navržená pro maximální prožitek z jízdy na kole a s respektem k přírodě.

Kromě nádherné přírody se v dosahu nachází také poutní město Hejnice, Liberec se zábavním centrem Babylon, zoologickou a botanickou zahradou, slavná vyhlídka na Ještědu a impozantní zámek Frýdlant, pod kterým můžete navštívit místní pivovar.

Rodinný pobyt v Harrachově

Krkonoše mají co nabídnout v každém ročním období a nyní vás zvou na báječnou dovolenou s celou rodinou. Dopřejte si zasloužený relax a vyrazte si parádně odpočinout do Wellness hotelu Svornost, který se nachází v klidné lokalitě asi 500 metrů od centra města.

Ubytujete se v jednoduše zařízených dvoulůžkových pokojích nebo rodinných pokojích, které mají vlastní sociální zařízení. V každém pokoji je TV se satelitem.

Stravovat se budete formou polopenze. Snídaně i večeře se podávají formou bufetu, takže si vždy vyberete, na co zrovna budete mít chuť.

Procházka po vrcholcích vás možná příjemně unaví, pak je nejlepší čas zajít do wellness centra, který nabízí masáže a wellness procedury. V rámci pobytu máte volný vstup do bazénu.
Pobyt si užijete i díky Harrachov Card, se kterou máte slevy na atrakce v okolí.

Dovolená v srdci Nízkých Tater

Wellness hotel Sport je nejstarším hotelem na Donovalech a patří do sítě jedinečných hotelů společnosti Cascada Hotels & Resorts, které se všechny vyznačují vysokým standardem a kvalitou poskytovaných služeb. V posledních letech prošel kompletní rekonstrukcí a modernizací.

V Hotelu Sport na vás čeká zmodernizovaný wellness svět se všemi wellness radovánkami. Ať už máte rádi klasickou finskou saunu nebo parní saunu, vyplavit stres z těla lze rovněž v infra sauně či solné sauně, která vás okouzlí svou barevností. Blahodárný účinek saunování znásobíte v ochlazovacím bazénku.